Česky English
Konference

PHD Existence VII

Publikováno: 11. květen 2017

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

také přemýšlíte, kolikátý e-mail už dnes čtete? Kolik času zabírá komunikace na sociálních sítích vám nebo vašim dětem? Kolik webových stránek jste navštívili, ať už pracovně, nebo v rámci prokrastinace? A kam se v tom všem posunula psychologická praxe a výzkum?

Přijďte se zúčastnit v pořadí sedmého ročníku konference „PhD existence: česko-slovenské konference (nejen) pro doktorandy a o doktorandech“ s podtitulem „Psychologie v době internetu“! Uvítáme vás 30. - 31. ledna 2017 tradičně v prostorách olomouckého Konviktu a nabídneme nejen přednášky, postery a workshopy, ale především příležitost pro setkání a diskuze „face to face“.

Programově se letos zaměříme na témata jako je počítačové a online testování, závislost na internetu, online hrách či vybraných sítích, nebo monitorování chování zákazníků prostřednictvím virtuálních nástrojů. Nechceme pominout ani možnosti využití virtuální reality v psychoterapii nebo problematiku poskytování psychologického poradenství online a řešit budeme i otázky bezpečnosti citlivých údajů v době „kybernetizace“ – ať už coby potenciální ztrátu soukromí, nebo v podobě „návodů pro vyplnění“ k zavedeným psychodiagnostickým nástrojům.

Přijďte se s námi o těchto zajímavých, ale zároveň důležitých tématech pobavit či získat odpovědi na mnohé aktuální a často řešené otázky související s užíváním internetu a psychologií! Těšit se budeme jak na domácí a zahraniční odborníky v oblasti psychologie či příbuzných oborů, tak i na mladé vědce, studenty a návštěvníky z řad odborné veřejnosti, kteří mají o psychologii v době internetu zájem. Sborníky z předchozích ročníků konference byly úspěšně indexovány v systému Thomson Reuters a také letos chceme v této tradici pokračovat.

Své příspěvky proto přihlašujte jako přednášku, poster nebo workshop, a to do 2. 1. 2017. Přihlašování formou pasivní účasti je možné až do naplnění kapacity konference.

Na viděnou se těší

Mgr. Jaroslava Suchá & Mgr. Lucie Viktorová

předsedkyně programového výboru

Loading